Kokulu Ve Kokusuz İlaçlama

Kokulu Ve Kokusuz İlaçlama

Konut veya işyeri farkı gözetmeksizin her yerde ortaya çıkan böcek ve haşereler iki grupta değerlendirilerek yok ediliyor. Kokulu kokusuz ilaçlama olarak ikiye ayrılan ilaçlama yöntemi aslında bu çalışmanın her zaman kapalı alanda yapılamadığı hastane veya benzeri yerlerde kokusuz ilaç tercih edilmesinden ibarettir. Her ne kadar kokusuz ilaçlar insan sağlığı açısından direkt tehdit olmasa da ilaçlama esnasında açıkta gıda maddesi bulundurmamak gerekiyor. Tabii bu noktada haşerelerin görünmesi ile birlikte bir ilaçlama bu işlemin hemen yapılması son derece önemlidir. Aksi taktirde iklim koşullarına göre çok kısa süre içerisinde üremeyi başaran bu zararlıların her yeri sarması işten bile değildir. Başta gıda sektörü içerisinde faaliyet yürüten işletmeler olmak üzere diğer tüm işyerlerinde oldukça kötü bir görünüm ve müşteri kaybı anlamına gelen haşereler varlığı bu zararlıların kolonilerin yok edileceği şekilde gerçekleştirilmek zorunda. Tüm haşere sorunlarınızda profesyonel destek alabileceğiniz kuruluşumuz uluslar arası standartlarda bir ilaçlama hizmeti ile bu sorununuza optimum çözümler sunuyor. 

Kokulu Kokusuz İlaçlama Hangi Haşere Gruplarında Kullanılıyor?
Özellikle sürekli olarak faaliyet gösteren işletme veya hiçbir şekilde boşaltılması mümkün olmayan kurumsal nitelikli yapılarda bir ilaçlama söz konusu olacaksa kokulu kokusuz ilaçlama ayrımını kişilerin yapmasında bir takım mahsurlar bulunur. Söz gelimi ilaçlama yapılan mekânın ne kadar bir süre ile kapalı kalması gerektiği? Veya ilacın hangi dozlarda kullanılması gerektiği? Gibi uzmanlık gerektiren bir konunun kişisel tercihlerle belirlenmesi sakıncalı durumlar ile karşılaşılmasına neden olacağı asla unutulmamalıdır.
 
Kokusuz ilaçların etkilediği haşereler

•    Amerikan hamam böceği (kakalak)
•    Gümüş böceği 
•    Kalorifer böceği 
•    Bazı sinek grupları 
•    Oryantal hamam böceği 
•    Sivrisinekler 
•    Güve 
•    Danaburnu 
•    Karınca 
•    Örümcekler

Bilindiği üzere böcek ve haşerelere nemli ve karanlık ortamları severler. Dolayısıyla hangi tip ilaç kullanılırsa kullanılsın bu bölgelerin etkileneceği şekilde bir tarzda ilaçlama metodolojisi izlenmesi gerekiyor. Sizlere bir telefon mesafesinde bulunan ve sektöründe uzun yıllara yayılan önemli bilgi birikimi&deneyim kazanmış firmamız profesyonel ölçülerde kokulu ve kokusuz ilaçlama üzerine gerçekleştirdiği işlemlerle rasyonel çözümleri sizlere sunmaktan onur duyacaktır.  

Kokulu Kokusuz İlaçlama Tercihini Lütfen Bizlere Bırakınız
Duruma ve böceğin cinsine göre seçilen kokulu kokusuz ilaçlama tercihi lütfen bizlere bırakın. Çünkü bazı böceklerin kokusuz ilaçlarla yok edilmesi mümkün olmayabilir ve ikinci bir ilaçlama işlemi ile hem zaman hem de tek seferlik maliyet ile çözülebilecek sorun daha pahalı bir işleme dönüşür. Ayrıca ilaçlama sırasında alınması gereken birçok güvenlik tedbirinin de bulunduğu işlemler sağlanmadan profesyonel ekibimiz ilaçlama işlemine geçmeyeceği için böyle bir riski almanıza hiç gerek yoktur. Lütfen insan sağlığını da ilgilendiren bu önemli konu ile ilgili olarak son derece cazip fiyat koşulları ve ödeme kolaylıkları ile hizmetler üreten firmamızı aramaktan çekinmeyiniz. İzmir ilaçlama olarak 7/24 açık bulunan telefonlarımızdan kokulu kokusuz ilaçlama teknikleri hakkında sormak istediklerinizi bizlere aktarabilirsiniz. Hizmetinizde olmaktan büyük mutluluk duyarız.